ESKO

Výstřižek.JPG

Esko je světovým dodavatelem integrovaných řešení pro obalový průmysl, sign and display dokončování, komerční tisk a vydavatelství. Produkty a služby od společnosti Esko zvyšují zákazníkům produktivitu, snižují náklady, zrychlují uvedení produktů na trh, rozšiřují obchodní příležitosti a zvyšují výnosy.

Esko je vedoucím hráčem na světovém trhu se softwarem pro tvorbu grafiky, strukturálního designu a dále pro pre-production, automatické workflow, řízení jakosti a online schvalování. Řešení od společnosti Esko podporují a řídí obalové a tiskové procesy u majitelů značek, obchodníků, designerů i u výrobců obalů.

Portfolio produktů pak doplňují flexo CTP CDI a řezací stoly Kongsberg, a také PDF nástroje Enfocus, který je také součástí Eska.

Esko zaměstnává po celém světě kolem 1200 lidí. Servisní organizace a přímý prodej pokrývá Evropu, Ameriku, Asii, a síť distributorů má partnery ve více než 50 zemích.

Esko centrála sídlí v belgickém Gentu, a výrobní a R&D závody jsou v pěti evropských zemích (v Čechách sídlí výroba stolů Kongsberg i celosvětová R&D podpora) a dále v USA, Číně a Indii.

Esko, společně se společnostmi Pantone a X-Rite, je ve vlastnictví amerického giganta Danaher (obrat za rok 2011 byl přes 320 miliard korun).

Firemní profil společnosti ESKO si můžete stáhnout zde.

esko mapa.JPG