Velká střelecká soutěž na veletrhu Reklama Polygraf 2016

Každá obálka časopisu Font 2/2016 (č. 146) má na terči jiné zásahy. Ti nejlepší mohou vyhrát hodnotné ceny a budou i ceny útěchy (pro náhodná čísla)! Soutěže se může zúčastnit každý, kdo se během veletrhu Reklama Polygraf ve dnech 10.–12. května 2016 zaregistruje na stánku společnosti DataLine Technology (hala 3, stánek C7) nebo na stánku časopisu Font (hala 2, stánek B32). Soutěž není určena pouze pro předplatitele, ale i pro ty z vás, kteří si Font zakoupí například během veletrhu Reklama Polygraf.

Registrace probíhá každý den od 9:00 do 15:00 a při registraci musíte předložit svůj výtisk časopisu Font č. 146. Každá obálka je unikátní a je tedy takovým vaším losem pro tuto soutěž. Při registraci bude zaznamenán celkový „nástřel“ účastníka a bude mu vydán registrační poukaz, kterým se prokáže v případě výhry.

Každý den konání veletrhu RP bude v 15:30 na stánku společnosti DataLine Technology (hala 3, stánek C7) vyhlášeno celkem 10 cen. Primárním pravidlem bude co nejvyšší dosažený nástřel v terči. Mimo to budou ale dále vyhlášeny ceny útěchy, náhodná čísla… Takže i pokud váš terč neoplývá mnoha zásahy, neváhejte se soutěže zúčastnit. Podmínkou pro získání ceny, je fyzická přítomnost účastníka s registračním poukazem v době vyhlašování cen na stánku společnosti DataLine Technology.

Organizátory soutěže jsou firmy DataLine Technology, a.s. a časopis Font. 

Seznam cen

1. cena - bude každý den jiná (PANTONE® LIGHTING INDICATOR Stickers D50, Corporate Identity Set, HKS Klasik Ek coated)
2. cena - SpyderCube
3. cena - PANTONE® Formula Guide Solid Uncoated
4. cena - PANTONE® Formula Guide Solid Coated
5. cena - společenská hra Hrafika
6. cena - tričko časopisu Font
7. cena - voucher na 5 čísel časopisu Font dle vlastního výběru
8. cena - voucher na 3 čísla časopisu Font dle vlastního výběru
9. cena - voucher na 2 čísla časopisu Font dle vlastního výběru
10. cena - lahev dobrého vína

Speciální ceny
lahev Myslivce
Tato cena je určena pro střelce, kteří budou mít na obálce 10 zásahů

Lovecký salám
Tato cena je určena pro střelce, kteří nebudou mít na obálce žádný zásah