Ofsetové tiskové stroje

Ofsetový tisk je klasickou tiskovou technologií, která má přes intenzivní nástup digitálních tiskových strojů stále své místo v mnoha tiskárnách. Naše společnost se zabývá prodejem ofsetových tiskových strojů od roku 2006, kdy uvedla na český trh japonskou značku Sakurai, která je známá také svou nabídkou špičkových sítotiskových strojů. I tyto stroje najdete pochopitelně v naší nabídce.

Nejprodávanější řadou ofsetových tiskových strojů Sakurai je řada SD66. Jedná se o stroje formátu A2+ v provedení s dvojnásobnými průměry válců, takže se jedná o kombinaci ideální pro český a slovenský trh, kde 70% zakázek jsou zakázky formátové řady A. Řada SD nabízí špičkové parametry, kompletní automatizace všech činností, japonskou preciznost výroby a nízké požadavky na příkon elektrické energie. Pro zákazníky, kteří potřebují formát B2+ je určena řada SD80

Na našich stránkách uvádíme informace pouze o nejprodávanějších strojích, ale nabídka námi nabízených strojů je výrazně širší. Pokud máte zájem například o tiskový stroj ve formátu A1, B1 nebo jiný, který jste na našich stránkách nenalezli, kontaktujte naše obchodní oddělení, rádi vám podáme podrobné informace.