Web2Print Pixfizz

Pixfizz-logo-large.jpg

Mnoho majitelů tiskáren a studií si stěžuje na pokles objemu zakázek. Jak tomu čelit a jak pozvednout objem tisku a zvýšit zisk? 

Jednou z možností je pochopitelně rozšířit počet zákazníků a nabídnout nové služby.  Klasický obchodní model, kdy tiskárny měly pouze obchodníky nebo pasivně čekaly na příchod klienta, je v současné době již neudržitelný. Velkých zakázek je málo a ceny jejich realizace jsou stlačeny na minimum. Na druhou stranu – mít obchodníka, který by nabízel dům od domu vytištění kalendáře k vánocům, je také nesmysl.

Jasným trendem současnosti i budoucnosti je logicky rozvoj služeb web2print a digitálního tisku. Jedná se o oblasti, které mají nesmírný potenciál do budoucna. Podmínkou úspěchu je komplexní rozvoj všech těchto služeb a především usnadnění objednání a realizace tiskových služeb samotnými zákazníky. Virtuální prostor internetu je obrovský a kdo v něm naučí zákazníky najít cestu právě ke svým službám, bude úspěšný. Ideálním řešením je produkt Pixfizz, což je software pro tvorbu fotoknih, pozvánek, kalendářů atd.

Jaké jsou klíčové vlastnosti Pixfizzu?

 

Jeho největší výhodou je nezávislost na platformě, a fotoknihu je tak možno vyrobit bez instalace software v počítači, ale také např. na iPadu. Software lze propojit is vlastním účtem na Facebooku a uživatel má poté k dispozici všechny své fotografie pro okamžitý návrh např. fotoknihy z dovolené či oslavy. Dále je to velmi jednoduchý a intuitivní způsob ovládání. Fotoknihu či kalendář je schopen vytvořit i uživatel, který má minimální znalosti ovládání počítače. V systému lze pro klienty připravit neomezené množství různých šablon, které jim práci nejen zjednoduší, ale také eliminují porušení zásad sazby a typografie. Kromě samotného grafického řešení je Pixfizz dále plnohodnotným objednávkovým systémem, kde lze produkt nejen připravit, ale také objednat a zvoleným způsobem zaplatit. Pro provozovatele portálu přináší pochopitelně kompletní administrativní rozhraní s přehledem zákazníků a objednávek.

Odkazy na vybrané stránky, které používají software Pixfizz
 

www.picture.com
www.photobugs.com 
www.peartreegreetings.com 
www.zooatlantaphotos.com